Rekonstrukce bytů

Vy víte, že Váš byt potřebuje omladit, my víme jak.

Rekonstrukce bytů - Praha

Každodenní život dává původně příjemnému interiéru pomalu ale jistě zabrat. Když se na stěnách objevují vrásky, nebo se dokonce drolí omítka, když umakartová koupelna začne působit nemoderně a stísněně, je na čase byt omladit a vrátit mu zašlý lesk. Mezi široké spektrum služeb společnosti Bosta Holding spadá právě i rekonstrukce bytu, při níž se soustřeďujeme především na kvalitně odvedenou práci, kterou oceníte i po letech. Do zrekonstruovaného bytu se budete rádi vracet po náročném pracovním dni a příjemné prostředí přispěje k vaší celkové pohodě.

Bohaté zkušenosti v oboru rekonstrukce bytu ve městě Praha sbíráme již od roku 1991, za tu dobu našima rukama prošly stovky bytů. Na vlastní oči se o našich realizacích můžete přesvědčit v sekci reference.

Pod pojmem rekonstrukce bytu se skrývá spousta specifických činností jako například rekonstrukce bytového jádra, rekonstrukce koupelny i jakékoliv další stavební úpravy v bytě.
Vzhledem k našim dlouholetým zkušenostem jsme schopni poradit s ideálním dispozičním řešením, výběrem materiálů i zařízení. Vy víte, že Váš byt potřebuje omladit, my víme jak. V rámci celkové rekonstrukce bytu v Praze provádíme například elektroinstalace, instalatérské práce a topenářské vč. dodávky zařizovacích předmětů dle výběru, obklady, dlažby, omítky pokládku podlahy nebo výměnu dveří a oken. Spolupracujte s námi a odměnou Vám bude rychlá a kvalitní rekonstrukce bytu na klíč, bez zdlouhavého vybírání a prověřování jednotlivých řemeslníků. Naši řemeslníci jsou zkušení profesionálové, kteří zajistí, aby rekonstrukce bytu od přípravných prací až po úklid a odvoz odpadu proběhla bez potíží a k Vaší plné spokojenosti. Na firmu Bosta se můžete spolehnout.

Průběh rekonstrukce bytu v Praze:

1. Vaši představu o rekonstrukci probereme na úvodní schůzce u nás
2. Zaujme-li Vás naše nabídka, provedeme zaměření prostor bytu
3. Ujasníme si výběr materiálů a zařizovacích předmětů
4. Vytvoříme Vám návrh rozpočtu (nabídka je zdarma)
5. Podepíšeme s Vámi smlouvu o dílo (termín realizace, rozsah prací, rozpočet)
6. Vlastní realizaci zvládáme obvykle do 7 až 28 dní (pracujeme i v běžném provozu)

Zajímá Vás, kolik bude rekonstrukce bytu stát? Ceny rekonstrukce bytu jsou individuální, vždy záleží na rozsahu a použitých materiálech.

Ceny rekonstrukce bytu jsou hodně individuální. Vždy záleží na rozsahu a použitých materiálech. Pro ilustraci jsme pro Vás připravili možné varianty rekonstrukcí včetně přibližných cen. Tyto informace najdete v sekci ceník – rekonstrukce bytu .

Rekonstrukce bytu není zrovna jednoduchou záležitostí a ne každý klient je v ní zběhlý. Pokud by Vás zajímalo něco na specifického, neváhejte se na nás s Vaším dotazem obrátit telefonicky na +420 602 206 290 nebo na náš e-mail bosta@stavebniny-bosta.cz.

Jak dlouho trvá rekonstrukce bytu?

Vše záleží na rozsahu rekonstrukce bytu, zjednodušeně se dá říct, že menší byt typu 2+1 umíme zrekonstruovat do 14 dní. U větších bytů typu 3+1 či 4+1 většinou nepřekročíme 21 dnů. Ovšem záleží na rozsahu rekonstrukce. Kompletní rekonstrukce většího bytu je hotová do 2 měsíců. Termín dokončení rekonstrukce znáte vždy předem

Jako dlouho trvá rekonstrukce bytového jádra?

I zde vše záleží na rozsahu rekonstrukce, ale obvykle rekonstruujeme do 10 dnů.

Kolik stojí rekonstrukce bytu a co vše je v ceně zahrnuto?

Ceny rekonstrukcí jsou velmi individuální, doporučujeme se podívat na naše ukázkové projekty v sekci ceník – rekonstrukce bytu. Cena na klíč zahrnuje veškeré bourací práce, včetně odvozu sutin, nové bytové jádro, podlahy, malby atd. a finální úklid. Zařídíme také veškerou potřebnou dokumentaci.

Je stavební povolení nutné i při rekonstrukci bytového jádra?

Ve většině případů postačí pouze ohlášení stavby. Stavební povolení je nutné při větších zásazích do nosných zdí a významných změnách dispozice bytu.

Je možné byt v průběhu rekonstrukce obývat?

Nelze odpovědět jednoznačně. Záleží na rozsahu rekonstrukce a Vaší toleranci probíhajících prací.

Potřebuje rekonstrukce bytového jádra kolaudaci?

Pouze v případě, že bylo třeba stavebního povolení. Při ohlášení stavby není kolaudace potřeba.

Objednejte si konzultaci

+420 602 206 290

    KONTAKTUJTE NÁS