Nabízíme

Naše kompletní nabídka stavebních služeb

Rodinné domy na klíč

Kompletní dodávka výstavby rodinných domů na klíč včetně projektové dokumentace, vyřízení stavebního povolení, realizace samotné stavby a kolaudace.

Zjistit více

Rekonstrukce domů

Kvalitní rekonstrukce domu můžeme zaměřit na obnovení původního stavu, rozšíření domu či úpravu současných prostor pro lepší využitelnost.

Zjistit více

Rekonstrukce bytů

Provádíme celkové rekonstrukce nebo částečné opravy bytů i nebytových prostor vč. bytových jader panelových domů. Vyzkoušejte rekonstrukce na klíč.

Zjistit více

Zahradní architektura

Chodníky, ražený beton, ploty, oplocení, venkovní schodiště, branky, zídky, opěrné zdi, pergoly včetně zastřešení, dřevníky, obruby, zámková dlažba, terasy.

Zjistit více

Dopravní stavby

Provádíme opravy chodníků, rektifikace revizních šachet, asfaltérské práce, rektifikace RŠ, opravy schodišť, zídek i zámkové dlažby.

Zjistit více

Sanace vlhkého zdiva

Provádíme sanaci zdiva v interiérech i odvodnění vlhkosti v exteriéru. Provedeme odborné posouzení a navrhneme sanační opatření. Vysoká účinnost zaručena.

Zjistit více

Projektová činnost

Provádíme zpracování studií, projektových dokumentací a prováděcí projektové dokumentace. Projektování staveb - pozemní stavby, rekonstrukce, inženýrská činnost, stavební dozory a atp. Dle vašeho přání zajistíme a z hlediska příštích nákladů odborně posoudíme koupi nemovitosti.

Zjistit více

Ražený beton

Systém ražené dlažby, raženého betonu je tvořen monolitickou železobetonovou deskou s probarveným povrchem. Ražený beton nabízíme v nejrůznějších tvarech a barvách.

Zjistit více
Stavebniny

Další služby spojené se stavební činností

Stavebniny

Prodejna stavebnin na Praha 4 nabízí široký výběr stavebního materiálu pod jednou střechou. Výhody jsou příznivé ceny, možnost levné dopravy a platby na fakturu.

Zjistit více

Železářství

V rámci našeho železářství nabízíme stavební a zahradní nářadí, spojovací materiál, kotvící techniku, stavební chemii a další.

Zjistit více

Doprava

Když u nás nakoupíte stavebniny nebo jiné zboží v hodnotě nad 5 000,- Kč, získáte navíc dopravu v Praze a okolí zdarma.

Zjistit více
KONTAKTUJTE NÁS